DUK

LeofitaGym neabejotinai verta rinktis dėl ilgo ir patogaus darbo laiko bei žemų kainų.

Norint įsigyti narystę kviečiame apsilankyti LeofitaGym šiuo laiku: darbo dienomis 12.00 – 20.00. Jei nurodytas laikas jums labai nepatogus, susisiekite su mumis ir pasistengsime rasti visiems patogų variantą.
Nariams klubas atviras kasdien 05:30 – 23:00.

Pirmą kartą registruojantis su savimi turėkite galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka. Nepilnamečiams nuo 16 metų reikalingas tėvų sutikimas.

LeofitaGym sporto klube galite atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortele.

Įsigijus narystę sportuoti galite pradėti iš karto arba abonementas gali būti aktyvuotas kitą pasirinktą dieną, tačiau ne vėliau kaip per 30 dienų nuo įsigijimo dienos.

Lankytojai LeofitaGym gali sportuoti kiekvieną dieną nuo 05:30 val. ryto iki 23:00 val. vakaro neribotą trukmę.
Užeiti į sporto klubą galima vieną kartą per dieną. LeofitaGym veikia be poilsio dienų.

1 mėnesio kaina – 25 Eur,

3 mėnesių kaina – 59 Eur,

6 mėnesių kaina – 99 Eur,

12 mėnesių kaina – 169 Eur

Taip, perkant abonementą turite sumokėti pilną paslaugos kainą.

Taip, LeofitaGym taikomas vienkartinis pirminės registracijos 5  Eur mokestis.
Vienkartinis mokestis taikomas už asmeninį įėjimo žetoną (3 Eur) bei asmeninį spintelės užraktą (2 Eur).
Šis mokestis nėra privalomas, jei lankytojas yra įsigijęs savo žetoną ir/ar užraktą.

Atsiveskite draugą, kuris dar nebuvo užsiregistravęs LeofitaGym sporto klube ir gausite 10 € nuolaidą nuo sekančio mėnesio abonementinio mokesčio.

Atsiskaitymo metu informuokite mus, kad Jums reikalinga sąskaita-faktūra, ir mes ją paruošime.

LeofitaGym narystė nėra stabdoma ar kitaip nutraukiama. Pasibaigus abonemento galiojimui nei žetono, nei spintelės užrakto grąžinti nereikia, kadangi už juos sumokate pirminės registracijos metu ir jie yra Jūsų asmeninė nuosavybė.
Jei ateityje nuspręsite narystę pratęsti, tai padaryti bus paprasta naudojantis jau užregistruotu asmeniniu Jūsų žetonu.

Taip. Vienas narystės mėnesis leidžia laikinai sustabdyti narystę 2 dienoms.
Tai veikia taip:
1 mėnesio narystė – 2 dienos
3 mėnesių narystė – 6 dienos
6 mėnesių narystė – 12 dienų
12 mėnesių narystė – 24 dienos
Taip pat atsižvelgiame į rimtas priežastis, kaip, pavyzdžiui, rimta liga ar susižalojimas. Tokiu atveju sprendimo priėmimui prašome pateikti gydytojo išrašą arba nedarbingumo pažymėjimą.

Prasitęsti narystę galite atvykus į LeofitaGym administracijos darbo metu (Pirm-Penkt 14:00 – 20:00) arba internetu, darant tiesioginį pavedimą į mūsų sąskaitą (daugiau informacijos puslapyje „narystė“)

Pametus įėjimo žetoną prašome atvykti administracijos darbo metu. Sumokėjus 3 Eur mokestį Jums bus išduotas naujas asmeninis įėjimo žetonas.

Įsigyti LeofitaGym dovanų kuponą galite atvykus į sporto klubą administracijos darbo metu (Pirm-Penkt 14:00 – 20:00).

LeofitaGym dovanų kuponas galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos.

Dovanų kuponą galima iškeisti į bet kurią LeofitaGym parduodamą prekę ar teikiamą paslaugą (narystę, treniruotes su asmeniniu treneriu, maisto papildą ir kt.).

Dėmesio: dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.

Ne, LeofitaGym nevyksta grupinės treniruotės.

Taip, LeofitaGym persirengimo kambariuose rasite erdvias ir patogias dušo kabinas ir kitą reikalingiausią įrangą.

Treniruotės metu asmeninius daiktus galite laikyti spintelėje persirengimo kambaryje. Spintelę užrakinkite asmeniniu užraktu. Po treniruotės spintelę turite palikti tuščią ir atrakintą.
Atkreipiame dėmesį, kad LeofitaGym neatsako už paliktus daiktus. Rekomenduojame į sporto klubą nesinešti vertingų daiktų.

Taip, asmeninę spynelę patogiai galite laikyti persirengimo kambariuose esančiose tam skirtose specialiose vietose. Tokiu atveju nepamirškite originaliai pažymėti spynelės, kad atskirtume savąją nuo kitų.

LeofitaGym rasite modernius, ergonomiškus, patikimus treniruoklius. Sporto salė suskirstyta į kardio, jėgos, laisvųjų svorių bei mankštos zonas.
Daugiau pasižvalgyti kviečiame užsukus gyvai arba peržiūrėjus nuotraukas “leofitagym.lt” tinklapyje arba facebook paskyroje esančiuose albumuose.

Administratoriai Jums suteiks bendrą informaciją apie sporto salę bei joje esančius treniruoklius. LeofitaGym dirbantys administratoriai nėra kvalifikuoti treneriai, todėl siekiant Jūsų saugumo ir efektyvaus darbo su treniruokliais, rekomenduojame užsisakyti asmeninę treniruotę su pas mus dirbančiais treneriais.

Darbui su treneriu kviečiame registruotis telefonu (treniruotės laikas derinamas individualiai). Treneris Vytautas – tel. +370-674-53231.

Taip. LeofitaGym suteikia teisę išbandyti sporto klubą nemokamai net 2 kartus! Tam jūs turėtumėte atvykti į sporto klubą administracijos darbo metu.
Su savimi turite turėti švarią sportinę avalynę ir sportinius drabužius.

Taip, pas mus galite nemokamai naudotis bevieliu internetu. Slaptažodį rasite skelbimų lentoje.

Taip, LeofitaGym galite įsigyti įvairių firmų produkcijos.

Pastebėjus gedimą, iškilus klausimui ar kitai problemai, prašome nedelsiant susisiekti su mumis tel. +370 61884488.

Taip. Jei Jūs turite SmartGym Naujamiesčio sporto klubo abonementą, galite jį ir toliau sėkmingai naudoti LeofitaGym sporto klube iki jo galiojimo pabaigos.

Jūsų sutartis ir toliau yra aktyvi ir jos iš naujo sudaryti nereikia.

Sporto klubas ir toliau dirbs ilgas darbo valandas be jokių išeiginių dienų, kad galėtumėte pasirinkti Jums patogiausią laiką.