NARYSTĖ

  • LeofitaGym galite įsigyti vienos rūšies neribotą abonementą, suteikiantį teisę sportuoti visiškai neribotai kasdien net nuo 05:30 val. ryto iki 23:00 val. vakaro!
  • Jei jūs esate naujas narys, atvykite į mūsų sporto klubą adresu Švitrigailos g. 31-101, Vilniuje, administracijos darbo metu (Pirm-Penkt 12:00-20:00).
  • Jei jūs norite pratęsti narystę, tai galite padaryti internetu arba atvykę į sporto klubą administracijos darbo metu.

  • LeofitaGym taikomas 6.50€ vienkartinis pirminės registracijos mokestis:
    4€ už vardinį įėjimo žetoną bei 2.50€ už asmeninę spynelę, naudojamą persirengimo kambaryje esančiai spintelei užrakinti.
  • Pirmą kartą perkant sporto klubo abonementą, suteikiamas žetonas, su kuriuo lankytojas gali savarankiškai užeiti į sporto klubą.
  • Šie vienkartiniai mokesčiai nėra privalomi, jei lankytojas turi įsigijęs asmeninius žetoną bei spynelę. Taip pat pirmą kartą registruojantis prašome nepamiršti asmens dokumento su nuotrauka.

DOVANŲ KUPONAS

DOVANŲ KUPONO ĮSIGIJIMO IR PANAUDOJIMO TAISYKLĖS:

1. Dovanų kuponą galima įsigyti užsukus į LeofitaGym sporto klubą. Kuponą įsigyjant sporto klube, jo vertė nėra ribojama.

2. Dovanų kuponas keičiamas į bet kurią LeofitaGym teikiamą paslaugą ar prekę.

3. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo pirkimo datos. Galiojimas nurodytas dovanų kupono skiltyje “Galioja iki”. Pasibaigus dovanų kupono galiojimui, terminas nepratęsiamas.

4. Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus. Dovanų kupono suma panaudojama vieno pirkimo metu.

5. Dovanų kuponas yra piniginės vertės ekvivalentas. Už nepanaudotą dovanų kuponą pinigai negrąžinami.

6. Jei paslaugų ar prekių už kurias atsiskaitoma dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei kupono vertė, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais arba banko kortele.

7. Jei paslaugų ar prekių už kurias atsiskaitoma dovanų kuponu, kaina yra yra mažesnė nei kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.

8. Jei dovanų kuponas yra sugadintas (suteptas, trūksta dalies, yra kitaip pažeistas, arba nėra dovanų kupono numerio ar galiojimo termino), tokiu kuponu atsiskaityti negalima, jis nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.